sierpień16 , 2022

Jak się pozbyć boczków i pelikanów?

Tkanka tłuszczowa to jedna z najbardziej problematycznych niedoskonałości ciała....

Top 5 zalet przedsionka do przyczepy kempingowej, które potwierdzają iż jest on „must have”

Podróże z przyczepą kempingową stają się coraz popularniejsze. Jest...

Mikołajowa metamorfoza – zrób coś dla siebie. Top 3 pomysły

Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami. Zazwyczaj najbardziej cieszą się wtedy dzieci, wszak dostają prezenty. Ale kto powiedział, że prezentu nie mogą otrzymać też dorośli? Na pewno warto podarować coś sobie. W końcu dawanie sobie prezentów się liczy. Polecamy więc zrobienie czegoś tylko dla siebie. W pędzie codziennego życie czasami zapominamy o naszych zainteresowaniach. Jeżeli lubicie modę i trendy, to koniecznie zaserwujcie sobie mikołajkową metamorfozę. Tym bardziej, że to bardzo proste. Poznajcie top 3 świetne pomysły.

Top 1: nowa fryzura to podstawa

Jeżeli ciągle nosicie tę samą fryzurę, to niewątpliwie czas coś zmienić i warto właśnie zmienić fryzurę. Polecamy totalną metamorfozę. Wiele kobiet marzy o pięknych i mocnych włosach, ale nie potrafi ich zapuścić, bo gdy tylko ich długość zaczyna sięgać ramienia zaczynają się puszyć i przez to prezentują się niczym miotła. A tak przecież nie powinno być. Czasami nawet dobre odżywki nie pomagają, a profesjonalne zabieg kosmetyczne są drogie i wymagają też regularności, a kto na ową regularność ma czas? Dlatego też warto zdecydować się na na przedłużanie i zagęszczenie. Włosy doczepione dobrej jakości prezentują się obłędnie i stworzą naprawdę naturalny efekt. Wreszcie możecie mieć fryzurę, o której zawsze marzyłyście i to szybko oraz łatwo. Ale warto też pójść o krok dalej i zaserwować sobie też zmianę koloru. Bardzo modne są chłodne odcienie brązu, ale też blondu. Oczywiście do tego można zdecydować się na subtelne pasemka. Polecamy Wam te w odcieniu blondu, albo też czerwieni. Efekt przewyższy Wasze oczekiwania i nie tylko będziecie prezentowały się świetnie, ale też będziecie się tak czuły.

Top 2: nowy ciuch – ależ oczywiście

Czasami same siebie ograniczamy, zastanawiając się co pomyślą o nas inni. Ale czy to jest ważne? Jasne, że nie, bo przecież ograniczenia są tylko i wyłącznie w naszej głowie. Dlatego nie należy się zastanawiać i zrobić coś na co macie ochotę. Jeżeli lubicie bardziej drapieżne ubrania i podoba Wam się czerwona szminka, ale zawsze sobie odmawiacie jej zakupu, bo uważacie, że Wam nie pasuje, bądź zastanawiacie się, co inni pomyślą, to czas na zmiany. Tak przecież nie może być i najważniejsze zdanie, to Wasze zdanie. Należy więc wreszcie zakupić to na co ma się ochotę. Mogą to być choćby woskowane spodnie z wyższym stanem. Możecie je połączyć z białą koszulą oraz szpilkami na wysoki połysk. Do tego jeszcze mocna czerwień na ustach i rzęsy intensywnie podkreślone tuszem. Efekt wow gwarantowany. Ale sądzimy, że taką metamorfozę warto połączyć z metamorfozą fryzury i dlatego właśnie polecamy Wam zagęszczenie i przedłużenie włosów, a następnie podkręcenie ich na prostownicy, co stworzy nonszalancki efekt. Oferta do włosów doczepianych jest duża, ale pamiętajcie, że najlepiej wybierać europejskie czy rosyjskie. Wtedy osiągniecie optymalny efekt.

Top 3: czas na przyjemność tylko dla siebie

Niestety wiele kobiet ogranicza się, bo uważa, że czegoś im nie wypada. Ale przecież takie podejście jest bez sensu. Mamy XXI wiek i pojęcie „nie wypada” nie istnieje. Zatem czas na kolejną metamorfozę, a odnosi się ona do tego, na co macie ochotę, ale zawsze uważałyście, że nie wypada. Jeżeli chcecie spróbować pole dance, to nie zastanawiajcie się dwa razy, tylko zapiszcie na zajęcia. A jeżeli macie ochotę na naukę i studia, to także powinnyście się zapisać, a nie zastanawiać się, czy Wam wypada, bo wypada wszystko.

Dlaczego warto podążać za swoim zdaniem?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Wynika to z faktu, iż to Wasze życie, zatem Wasze zdanie jest najważniejsze. Poza tym to ważne dla Waszego samopoczucia, ale i zdrowia psychicznego. Zamiast być sfrustrowaną swoimi ograniczeniami kobietą, należy się zmienić i podążyć za swoimi marzeniami i za tym co uważacie za słuszne, a nie za tym co inni uważają dla Was za słuszne. Lepiej spróbować i żałować, a nie żałować, że się nie spróbowało. Czas więc na podjęcie decyzji i odpowiedzenie sobie na pytanie: na co Ty masz ochotę?

Nie zastanawiajcie się czy dana fryzura, ubranie czy też dodatki Wam pasują. Podobnie nie zastanawiajcie się, czy coś Wam wypada. Zawsze odpowiedź brzmi „TAK” i za tym tak należy podążać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here