Jak się pozbyć boczków i pelikanów?


Tkanka tłuszczowa to jedna z najbardziej problematycznych niedoskonałości ciała. Potrafi gromadzić się w bardzo newralgicznych i trudnych do zredukowania miejscach takich jak np. boczki, podbródek bryczesy. Dodatkowo wraz z wiekiem dochodzi spadek jędrności skóry prowadzący do pojawiania się nieestetycznych obwisów skóry charakterystycznych szczególnie dla okolicy ramion tzw. pelikany. Jakie są skuteczne sposoby na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej i wiotkości skóry z newralgicznych okolic ciała?

Jak pozbyć się boczków?

Boczki to fałdy zgromadzonej tkanki tłuszczowej w okolicy bioder i boków brzucha. Jest to jedno z najbardziej opornych na ćwiczenia i dietę okolica ciała. W tym przypadku należy działać kilku kierunkowo. Odpowiednio dobrany trening cardio – angażujący duże grupy mięśni, spalając tkankę tłuszczową połączony z dietą o małej ilości węglowodanów i tłuszczów oraz odpowiednio dobranymi zabiegami. Do jednych z najskuteczniejszych zabiegów na pozbycie boczków można zaliczyć: lipolizę iniekcyjną, hifu, Icoone czy Thermogenique. To zabiegi redukujące tkankę tłuszczową, modelujące sylwetkę, ujędrniające skórę, zmniejszające obwody ciała.

Jak się pozbyć pelikanów?

Pelikany to nieestetyczny problem charakterystyczny dla okolicy ramion. Objawia się wiotką skórą pojawiającą się wraz z upływem czasu i starzenia się skóry. Jest to problem pojawiający się również często u osób u których występuje duży spadek wagi. Aby pozbyć się pelikanów warto wesprzeć się o ćwiczenia i zabiegi ujędrniające skórę. Do najskuteczniejszych zabiegów ujędrniających skórę ramion należą: radiofrekwencja mikroigłowa, fala radiowa, HiFu, Thermogenique czy karboksyterapia. To zabiegi mające na celu pobudzić skórę do produkcji kolagenu i elastyny wpływając na zwiększenie jędrności skóry oraz przebudowują skórę pogrubiający jej strukturę.

 

Zadbaj o sylwetkę na lato i zapisz się na wybrany zabieg już dziś! Zapraszamy na konsultację z naszymi specjalistami w RosaMed Clinic, którzy pomogą Ci dobrać odpowiednie zabiegi do modelowania sylwetki https://rosamedclinic.pl/

Artykuł zewnętrzny


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *